Подгответе се за EBEC 2016!

Оваа година под слоганот – Awake The Engineer Within, бидете и вие дел од овој познат инженерски натпревар на кој ве очекуваат три возбудливи и незаборавни денови. Првиот ден ќе биде проследен со форусмка расправа, а останатите два дена се од натпреварувачки карактер во две категории: Case study и Team design.

Ве охрабруваме да се пријавите и да учествувате на натпреварот на кој ќе ги покажете вашите инженерски вештини, ќе го почувствувате тимскиот дух и ќе добиете едно ново искуство од студентскиот живот. Победниците од двете натпреварувачки категории ќе продолжат на регионално ниво во Подгорица, Црна Гора. Затоа разбудете го инженерот во себе и влезете во трката за победници за овогодинешното издание!

Аплицирај тука.

19 Comments

 1. Pingback: auto evakuators

 2. Pingback: relx

 3. Pingback: Wedding cake strain

 4. Pingback: world market link

 5. Pingback: White House Market Link

 6. Pingback: bonus veren bahis siteleri 2021

 7. Pingback: Buycannabinoidssales.com is one of the largest suppliers of high quality Research Chemicals in USA.

 8. Pingback: 스포츠토토

 9. Pingback: exchange hosting fiyat

 10. Pingback: kurumsal sanallaştırma hizmeti

 11. Pingback: it danışmanlık hizmeti

 12. Pingback: microsoft exchange online plan 2

 13. Pingback: Sunucu Teknik Servis

 14. Pingback: Supercritical CO2 Extraction Machine

 15. Pingback: คา สิ โน ออนไลน์ ไม่มี ขั้น ต่ำ

 16. Pingback: Auto Glass Lead Generation

 17. Pingback: Führerscheinfabrik bewertungen

 18. Pingback: 메리트카지노

 19. Pingback: dumps vendor

Leave Comment

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

two × four =